« Siječanj 2021 »

Bagatelna nabava-pravilnik.pdf
PROCEDURE.pdf
pravilnik-o-radu-2015.pdf
Izvjesce o zakonu o pravu na pristup inf.pdf
Sprjecavanje sukoba interesa.pdf
Biljeske uz godisnje financijsko izvjesce .pdf
Pravilnik postupka nabave.pdf
Godisnje izvjesce.csv
Godisnje izvjesce.pdf
Obrazlozenje financijskog plana.pdf
Odluka o imen. slu. za zastitu osob. pod..pdf
GPP OS JOSIPA KOZARCA VINKOVCI.pdf
907 - Kozarac Proracun2019.pdf
Obrasci financijskih izvjestaja v 5.0.6..pdf
Registar ugovora.pdf
Kurikulum OS Josipa Kozarca 2019-20.pdf
OS Josipa Kozarca, Vinkovci-GPiP 2020.pdf
Proracun 2020-2022.pdf
Rebalans.pdf
Proracun2019.-2020. - FIN.PLAN.pdf
Pravilnik o video nadzoru.pdf
Plan nabave za 2020.god..pdf
II.Izmjena Plana nabave za 2019.god..pdf
Pravilnik o postupku unutarnjeg prijavljivanja nepravilnosti.pdf
Godisnje financ.izvjesce 2019.pdf
Izmjene Pravilnika o radu.pdf
Procedura.pdf
Procedura1.pdf
Kucni red.pdf
Rebalans fin.plana 2020.pdf
Obrazlozenje rebalansa financijskog plana 2020.pdf
Biljeske-izvrsenje po izvorima 2020 .pdf
Polugodisnji obracun 1.1.-30.6.2020.pdf
Pravilnik o nacinu i postupanju zaposljavanja u Osnovnoj skoli Josipa Kozarca, Vinkovci.pdf
Izmjena Pravilnika o nacinu i postupku zaposljavanja u OS Josipa Kozarca, Vinkovci.pdf
Obrasci financijskih izvjestaja 2021.pdf
16 OS JosipaKozarca, Vinkovci kurikul x-converted.pdf
16 OS JosipaKozarca, Vinkovci-GPiP x-converted (1).pdf
Rebalans plana 2020-22 i financijski plan 2021-23.zip
Izmjena Plana nabave za 2020.pdf

Natjecanje Dabar 2020.
Autor: Mirjana Levanic, 6. 1. 2021.

Učenici šestih razreda sudjelovali su na ovogodišnjem Natjecanju Dabar 2020. Natjecanje se tradicionalno održava u drugom tjednu mjeseca studenog, a ove godine je to bilo od 9. 11. do 13. 11. 2020. Natjecanju se moglo pristupiti isključivo preko interneta na CARNetovom sustavu MOOC dizajniranom za masovne on-line tečajeve. Učenici su na redovnoj nastavi Informatike sudjelovali na Natjecanju preko računala u informatičkoj učionici pod budnim okom učiteljice Informatike Mirjane Levanić, mag. inf.

Za Natjecanje Dabar u ovoj školskoj godini pripremali su se učenici šestih razreda na redovnoj nastavi Informatike na način da su rješavali razne informatičke i matematičke zadatke pri čemu su razvijali logičko razmišljanje i naučili rješavati probleme. Učenici su na Natjecanju rješavali test od 12 pitanja. Rješavanje zadataka bilo je ograničeno na 40 minuta, a moguće je bilo ostvariti ukupno 12 bodova. Svi učenici dobili su značku i diplomu Dabar za sudjelovanje na natjecanju, a učenici koji su ušli u 10% najboljih učenika dobili su i zlatnu diplomu. Više potraži pod opširnije.

Mirjana Levanić, učiteljica Informatike

Učenice 6. a odjela s Diplomama Dabar

Ove godine je na Natjecanju ukupno sudjelovalo 36 491 učenik iz cijele Hrvatske, od 1. do 8. razreda osnovne škole te od 1. do 4. razreda srednje škole. Zbog toga je samo Natjecanje podijeljeno u više kategorija: MikroDabar je namijenjen učenicima 1. i 2. razreda, MiliDabar je dizajniran za učenike 3. i 4. razreda, KiloDabar za 5. i 6. razred, MegaDabar za 7. i 8. razred i GigaDabar za učenike 1. - 4. razreda srednje škole.

Natjecanje Dabar (eng. Bebras) međunarodna je inicijativa koja promiče informatiku i računalno razmišljanje među učenicima. Dabar je osmišljen kako bi se svoj djeci omogućilo jednostavno sudjelovanje kroz online natjecanje, koje se sastoji od niza izazovnih zadataka koje su napisali stručnjaci iz pedesetak zemalja. Iako se rješavanje zadataka temelji na informatici, možete ih rješavati i bez informatičkog predznanja.

Organizator Natjecanja Dabar za Hrvatsku je udruga “Suradnici u učenju” uz podršku Hrvatskog saveza informatičara, Visokog učilišta Algebra i CARNET-a, a pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja.