« Siječanj 2020 »

Novo ime školskog sportskog kluba trebalo bi biti:

MOJ UČITELJ

Kraj mojeg uzglavlja ko da mu vidim lice, šapće: "Jesi napisao zadaću?"

Ja se ispričavam: "Učitelju, sada ću."

I hoću ustati, ali me godine sjete, pa ti već dugo, dugo nisi dijete, na tvoje mjesto davno su drugi došli.

Dani su prošli.

Kao da vidim kako preda mnom hoda.

Na glavi mu polucilindar crni.

Lijepo je znao pričati o srni, o sigama i tajnama zvjezdanoga svoda.

Složno smo Zapjevali: "Hitra lasto."

Njegovo lice, malo ružičasto, smiješilo se dok je dirigirao.

Vani je glasno proljetni vjetar svirao.

Kraj mojeg uzglavlja ko da mu vidim lice, šapće: "Jesi napisao zadaću?"

Ja se ispričavam: "Učitelju, sada ću."

I hoću ustati, ali me godine sjete, pa ti već dugo, dugo nisi dijete, tvoja su ljeta otišla po toplom zraku kao baloni ... i prsli ... u mraku.

Vjekoslav Majer

Mirjana Levanic / datum: 1. 10. 2019. 08:28

OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA KOZARCA, VINKOVCI

Na temelju čl. 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi /NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18./ Osnovna škola Josipa Kozarca, Vinkovci raspisuje

za popunu radnog mjesta

1. Stručnog suradnika edukacijsko-rehabilitacijskog profila, nepuno radno vrijeme, 20 sati ukupno tjedno – neodređeno vrijeme – 1 izvršitelj/ica

Uvjeti: Prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

Uz pisanu prijavu na natječaj, vlastoručno potpisanu,  kandidati su obvezni priložiti:

• diplomu o stečenoj stručnoj spremi – preslika,
  • životopis,
  • domovnicu - preslika
  • potvrdu o nekažnjavanju, ne stariju od 6 mjeseci
  • potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO/elektronički zapis-radni staž/

Na natječaj se mogu pod ravnopravnim uvjetima javiti osobe oba spola.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju, prema posebnim propisima, dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti dokaz o pravu na koje se pozivaju.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji /NN br. 121/17/ uz prijavu na natječaj dužni su, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposlavanje-843/843

Natječaj je otvoren 8 dana od dana objave na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Škole.

Prijave slati na adresu: Osnovna škola Josipa Kozarca, 32100 Vinkovci,    Hrvatskih žrtava 13.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Kandidati na natječaj mogu podnijeti neovjerene preslike dokumenata.

Prijavom na natječaj kandidat daje privolu Osnovnoj školi Josipa Kozarca, Vinkovci da se njegovi osobni podaci prikupljaju, obrađuju, objavljuju u digitalnom obliku te čuvaju u skladu s općim aktima Škole, radi provođenja javnog natječaja za zapošljavanje.

Ravnatelj

Ivan Županić, prof. v.r.