« Studeni 2020 »

VAŽNA OBAVIJEST!
Autor: Jelena Cvrković, 5. 4. 2020.

Dragi učenici i roditelji/skrbnici!

Vrijeme prilično brzo prolazi, pa smo tako stigli do kraja trećeg tjedna nastave na daljinu. Tri tjedna nismo u našim učionicama, no učimo i družimo se i dalje, samo na neke druge načine. Nakon početnog snalaženja u novim uvjetima i izazovima, možemo reći da smo uspjeli. Stoga pohvaljujemo učenike za odličnu suradnju i aktivnost u virtualnim učionicama i pred TV-om, te za rješavanje radnih materijala koje im šalju učitelji/ce, a roditeljima zahvaljujemo na podršci i razumijevanju.

S obzirom da smo pri izmjeni Kalendara rada Škole planirali dodatne nastavne dane (nadoknada - štrajk), podsjećamo vas:

- 9. travnja 2020. (Veliki četvrtak) nastavni je radni dan (naravno, virtualno i na daljinu)

- 14. travnja 2020. (utorak) virtualna nastava nastavlja se na daljinu

- 18. travnja 2020. (subota) planirani je nastavni radni dan.

Roditelji se i dalje upućuju neka prate novosti na: https://skolazazivot.hr

Ravnatelj

Ivan Županić, prof.

Vjerujemo kako ste zajedno postigli rutinu koja vam olakšava ove dane i pomaže djeci pri ispunjavanju obaveza. Kao što ste vjerojatno saznali iz medija, sljedeći tjedan je malo laganiji ritam u nastavi na daljinu. Predviđa se ponavljanje sadržaja s kojima su se učenici već upoznali. To je izvrsna prilika za ponoviti i pojasniti ono što možda nije bilo dovoljno jasno, te dovršiti eventualno neispunjene dosadašnje obveze. To je posebno važno, stoga što nakon sljedećeg tjedna slijedi vrednovanje i ocjenjivanje o čemu ćete biti  pravodobno obaviješteni.

Budite nam svi skupa zdravi i veseli!

Ravnatelj

Ivan Županić, prof.