« Siječanj 2021 »

Bagatelna nabava-pravilnik.pdf
PROCEDURE.pdf
pravilnik-o-radu-2015.pdf
Izvjesce o zakonu o pravu na pristup inf.pdf
Sprjecavanje sukoba interesa.pdf
Biljeske uz godisnje financijsko izvjesce .pdf
Pravilnik postupka nabave.pdf
Godisnje izvjesce.csv
Godisnje izvjesce.pdf
Obrazlozenje financijskog plana.pdf
Odluka o imen. slu. za zastitu osob. pod..pdf
GPP OS JOSIPA KOZARCA VINKOVCI.pdf
907 - Kozarac Proracun2019.pdf
Obrasci financijskih izvjestaja v 5.0.6..pdf
Registar ugovora.pdf
Kurikulum OS Josipa Kozarca 2019-20.pdf
OS Josipa Kozarca, Vinkovci-GPiP 2020.pdf
Proracun 2020-2022.pdf
Rebalans.pdf
Proracun2019.-2020. - FIN.PLAN.pdf
Pravilnik o video nadzoru.pdf
Plan nabave za 2020.god..pdf
II.Izmjena Plana nabave za 2019.god..pdf
Pravilnik o postupku unutarnjeg prijavljivanja nepravilnosti.pdf
Godisnje financ.izvjesce 2019.pdf
Izmjene Pravilnika o radu.pdf
Procedura.pdf
Procedura1.pdf
Kucni red.pdf
Rebalans fin.plana 2020.pdf
Obrazlozenje rebalansa financijskog plana 2020.pdf
Biljeske-izvrsenje po izvorima 2020 .pdf
Polugodisnji obracun 1.1.-30.6.2020.pdf
Pravilnik o nacinu i postupanju zaposljavanja u Osnovnoj skoli Josipa Kozarca, Vinkovci.pdf
Izmjena Pravilnika o nacinu i postupku zaposljavanja u OS Josipa Kozarca, Vinkovci.pdf
Obrasci financijskih izvjestaja 2021.pdf
16 OS JosipaKozarca, Vinkovci kurikul x-converted.pdf
16 OS JosipaKozarca, Vinkovci-GPiP x-converted (1).pdf
Rebalans plana 2020-22 i financijski plan 2021-23.zip
Izmjena Plana nabave za 2020.pdf

Odluka o prelasku na on line nastavu svih razreda osnovnih škola na području grada Vinkovaca (u privitku, po C modelu) od 21. – 23. prosinca 2020.
Autor: Jelena Cvrković, 14. 12. 2020.

Poštovani roditelji/skrbnici,

u ovo izazovno vrijeme koje od nas zahtijeva stalno prilagođavanje mnogim promjenama, prije svega vam želimo zahvaliti na suradnji i odgovornosti. Vaša pomoć omogućila je da škola i dalje bude sigurno mjesto za sve naše učenike. Hvala vam što pri pojavi potencijalnih simptoma zaraze postupate odgovorno, potičete djecu na pridržavanje mjera i stalno komunicirate s vašim učiteljima i razrednicima. Podatci o epidemiološkoj situaciji u našoj školi svakodnevno se prate i šalju nadležnim institucijama. Oni analiziraju podatke te se na temelju toga donosi preporuka za daljnje postupanje. Danas smo ponovno od svih nadležnih institucija dobili pismeni naputak kako će se nastava odvijati normalno do petka. Temeljem odluke Stožera civilne zaštite i epidemiološke službe na temelju dobivenih podataka, Gradonačelnik Grada Vinkovaca donio je Odluku o prelasku na on line nastavu svih razreda osnovnih škola na području grada Vinkovaca (u privitku, po C modelu) od 21. – 23. prosinca 2020.

Ponovo pozivam sve roditelje/skrbnike da već kod prvih znakova bolesti u obitelji ne šalju dijete u školu dok se ne utvrdi radi li se o Covidu-19. Jedan dan kod kuće dok se ne ustanovi radi li se o bolesti neće puno utjecati na obrazovanje, ali znatno smanjuje širenje bolesti. Takvu dobru praksu provodili smo u većini te smo relativno uspješno stigli do kraja polugodišta. Od ponedjeljka, 21. -23. prosinca 2020. nastava se neće odvijati u realnom vremenu /uživo, budući se ne možemo osloniti na tehniku i stabilnost internetske veze/. Za ovo kratko razdoblje učitelji će zadatke objavljivati približno ritmom kao i kad bi se nastava odvijala u školi. Pozivam sve učenike da vrijedno i savjesno uče i rješavaju zadatke.

Balansirali smo između nastave u školi i samoizolacije, čuvali se u školi te smo izdržali zajedno. Broj učenika pozitivnih na korona virus bio je relativno mali, što je velikim dijelom naš zajednički uspjeh, većinom zbog striktnih pridržavanja propisanih mjera.

Školski praznici počinju 24. prosinca 2020 /četvrtak/, a prvi nastavni dan u drugom polugodištu je 18. siječnja 2021. / ponedjeljak / i to:

1., 3., 5., i 7. r. u 8:00, a 2., 4., 6., i 8. u 13:15 sati.

Poveznica: https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2020_12_136_2602.html

Budimo i dalje odgovorni, brinimo za vlastito zdravlje i zdravlje drugih te se pridržavajmo i nadalje epidemioloških mjera i preporuka!

Učitelji, stručna služba, administrativno-tehničko osoblje i ravnatelj Škole.