preskoči na sadržaj

Osnovna škola Josipa Kozarca Vinkovci

Login

Kalendar
« Travanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Naš YouTube kanal

Anketa
Koliko dnevno provodiš vremena na internetu?







Tražilica
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400

I reći ću vam samo još jednu stvar

ZAPAMTITE VUKOVAR!

18.11.1991.

BLAGO DANU KOJI POČNE MIRISIMA KRUHA

 
Blago danu koji počne mirisima kruha!
Ništa tako ne miriše, što god da se skuha.
Pekare nas tako mame od ranoga jutra.
Oduvijek je tako bilo, a bit će i sutra!

Svaki pekar pozna brašna različite vrste.
Od njega se prave čuda - da poližeš prste!
Kiflice od prhkog tijesta, pogače i pite,
mliječne ili voćne štruce, rezane na šnite.

Netko više voli krafne, netko štrukle slasne,
od najtanjih svježih kora bureke nemasne.
Po svemu se posut može šećera il' soli,
sezama il' origana, netko i to voli…

Pekari, k'o čarobnjaci, oduvijek se trude
othraniti tim umijećem i djecu i ljude.
Zato svatko neka čuje za pekarsko znanje
jer baš ono zaslužuje najveće priznanje!
 

Natali Šarić

Hrvatska enciklopedija

Prometna učilica

Sigurniji internet

Dislajkam mržnju

Google prevoditelj

Raspored informacija
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Raspored razgovora s roditeljima učenika za školsku godinu 2017./2018.
Autor: Mirjana Levanic, 15. 9. 2017.

Razred Razrednik/ca Dan Sat Smjena
1. a Ljiljana Spajić četvrtak 3. 1. i 3. razredi
1. b Silvija Pišćak utorak 3. 1. i 3. razredi
1. c Ninoslava Adžić četvrtak 3. 1. i 3. razredi
2. a Ljubica Tilić ponedjeljak 3. 2. i 4. razredi
2. b Mirela Šimunić ponedjeljak 3. 2. i 4. razredi
2. c Branka Lasić ponedjeljak 2. 2. i 4. razredi
3. a Cecilija Majstorović petak 3. 1. i 3. razredi
3. b Matea Žulj Bošnjak utorak 4. 1. i 3. razredi
3. c Suzana Kovačević utorak 2. 1. i 3. razredi
4. a Eva Pavlović utorak 2. 2. i 4. razredi
4. b Renata Marinić srijeda 2. 2. i 4. razredi
4. c Ksenija Hrgovčić srijeda 3. 2. i 4. razredi
5. a Josip Funarić

ponedjeljak

petak

5.

3.

5. i 7.  razredi ujutro

6. i 8. razredi ujutro

5. b Mirjana Levanić petak 6. 5. i 7.  razredi
5. c Ivana Radić srijeda 4. 5. i 7.  razredi
6. a Ana Matić četvrtak 5. 6. i 8.  razredi
6. b Ivana Ćorić srijeda 3. 6. i 8.  razredi
6. c Marcela Tunjić utorak 3. 5. i 7.  razredi
7. a Zdenka Ivanković petak 5. 5. i 7. razredi
7. b Ivana Jozić

petak

ponedjeljak

3.

5.

6. i 8. razredi popodne

5. i 7. razredi popodne

7. c Ilja Šibenik petak 2. 5. i 7.  razredi
8. a Nada Grujin četvrtak 4. 6. i 8. razredi
8. b Anamarija Krajinović srijeda 4. 6. i 8. razredi
8. c Mateja Ivančić

srijeda

1.

3.

5. i 7. razredi popodne

6. i 8. razredi popodne

 






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju