« Srpanj 2017 »

PLAN NABAVE 2017..pdf

Koliko dnevno provodiš vremena na internetu?

MOJOJ UČITELJICI

Jedna riječ HVALA
dosta nije
za svu dobrotu
što se u vama krije.

Niti godine mogu
izblijediti
ono što sam od vas
uspio naučiti.

Ne samo brojke,
slova i znanje,
već nešto puno više;
Naučio sam voljeti sebe i druge.

Na rastanku neću plakati
niti ću  suze liti,
s velikim osmijehom obećavam;
"Nikad vas neću zaboraviti!"

Športsko školski klub Mladost 3.
Futsal djevojčice
Autor: Mirjana Levanic, 2. 2. 2017.

U utorak, 31.1.2017. futsal tim naše škole nastupio je na natjecanju OŠ Vukovarsko-srijemske županije u futsalu za djevojčice.

Natjecanje je bolo u dvorani OŠ Bartola Kašića u Vinkovcima, a nastupilo je šest škola raspoređenih u dvije grupe.

Mi smo bili u grupi B sa OŠ fra Bernardina Tome Leakovića iz Bošnjaka i OŠ Ivana Mažuranića iz Vinkovaca. U grupi A nalazile su se OŠ Bartola Kašića Vinkovci, OŠ August Cesarec Ivankovo i OŠ Antun i Stjepan Radić Gunja.

Prvu utakmicu u grupi poraženi smo rezultatom  2 : 0 od OŠ fra Bernardina Tome Leakovića  iz Bošnjaka. Drugu utakmicu u grupi odigrali smo protiv OŠ Ivana Mažuranića Vinkovci te izgubili rezultatom 7 : 1. Jedini pogodak za našu školu postigla je Ana Kramarić.

U ukupnom poretku zauzeli smo šesto mjesto u županiji., a prvak županije  je OŠ Bartola Kašića Vinkovci.

Za OŠ Josipa Kozarca, Vinkovci nastupile su: Matea Mijakić (8. c) Andrea Voloder (8. b), Katarina Aladić, Petra Pavičić (7. a), Ana Kramarić (7. c), Lana Matečić (6. c), Laura Matušinski, Magdalena Bliml (6. a), Ema Suhorski, Korina Koščić, Ella Perković (6. b)

Voditelj ekipe bio je učitelj Tjelesne i zdravstvene kulture OŠ Josipa Kozarca, Vinkovci Ilija Šibenik.