Sigurniji internet

Dislajkam mržnju

Google prevoditelj

Športsko školski klub Mladost 3.
Djevojčice osvojile treće mjesto u stolnom tenisu u Vukovarsko – srijemskoj županiji
Mirjana Levanic / datum: 13. 2. 2020. 20:09

Županijsko natjecanje u stolnom tenisu za djevojčice održano je u Nuštru 12. veljače 2020. Našu školu predstavljale su Doris Mudri 7. b, Matea Grizelj 5. b i Lucija Kalauz 4. b te su zauzele treće mjesto u Vukovarsko – srijemskoj županiji. Čestitke curama!

Ilija Šibenik, učitelj Tjelesne i zdravstvene kulture

[OPŠIRNIJE]

Dječaci su nastupili na županijskom Natjecanju u stolnom tenisu
Mirjana Levanic / datum: 11. 2. 2020. 21:14

Županijsko Natjecanje u stolnom tenisu održano je u Nuštru 10. veljače 2020. Na Natjecanju je sudjelovalo osam škola. Ždrijebom je odlučeno da su u prvoj grupi naša škola, OŠ Ivana Goran Kovačić, OŠ Lovas i OŠ Privlaka. U drugoj grupi su OŠ Nuštar, OŠ Jarmina, OŠ Gunja i OŠ Mirkovci. Našu školu predstavljali su David Andabak, Stjepan Becić, 7. c, Tin Petričević, 8. b i Luka-Karlo Kovalisko, 8. a.

Prvi susret odigrali smo protiv OŠ Privlake i izgubili. Drugi susret odigrali smo protiv OŠ Ivan Goran Kovačić i pobijedili. Treći susret protiv OŠ Lovasa smo izgubili. Nakon dva poraza nismo se plasirali u završnicu natjecanja.

Danijela Merli Mitrović, učiteljica Tjelesne i zdravstvene kulture

[OPŠIRNIJE]

Djevojčice osvojile peto mjesto u košarci u Vukovarsko – srijemskoj županiji!
Mirjana Levanic / datum: 11. 2. 2020. 20:38

U ponedjeljak, 10.2.2020., u dvorani Borovo u Vukovaru  održano je županijsko Natjecanje u košarci za djevojčice. Boje naše škole branili su: Ana Živković, Dorotea  Đerek, 8. c, Veronika Šebalj,  Lora Križanović, 6. c, Luna Ramljak, Lara Grgić, 6. b, Marija Kokanović, 5. b. Na kraju natjecanja naše djevojčice zauzele su peto mjesto u Vukovarsko – srijemskoj županiji.

Čestitke našim djevojčicama!

[OPŠIRNIJE]

Dječaci i djevojčice osvojili su drugo mjesto na županijskom Natjecanju u judu
Mirjana Levanic / datum: 5. 2. 2020. 13:34

U ponedjeljak 3. veljače 2020. godine održalo se županijsko Natjecanje iz juda za dječake i djevojčice. Natjecanje se održalo u maloj dvorani Ivana Gorana Kovačića u Vinkovcima i na njemu su sudjelovale sve škole s područja grada. Našu školu predstavljali su:

Djevojčice: Barbara Šimić, 6. c, Lucija Orlović, 5. a, Mia Lusavec, 5. b, Ida Knežević, 3. b, Anđela Orlović, 1. b

Dječaci: Rafael Žalac, 6. a, Bruno Kalinić, 6. c, Patrik Levaković, 6. b, Luka Levaković, 8. a, Erik Pamuković, 7. b, Dorian Pamuković 4. a, Jakov Zirdum, Eric Zirdum 5. b, Tin Hodak 4. c, Noa Anikić 1. a.

U obje konkurencije naši učenici zauzeli su 2. mjesto u županiji.

Ilija Šibenik i Danijela Merli Mitrović, učitelji Tjelesne i zdravstvene kulture

[OPŠIRNIJE]

Djevojčice prvakinje Vukovarsko – srijemske županije u badmintonu!
Mirjana Levanic / datum: 2. 2. 2020. 20:06

U četvrtak, 30.1.2020., u dvorani naše škole održano je županijsko Natjecanje u badmintonu za djevojčice. Boje naše škole branile su: Iva Mitrović, Lucija Balić (8. b), Ana Živković i Nina Lusavec (8. c). Na putu prema prvom mjestu redom smo pobjeđivali sve koji su nam se našli na putu, a to su bile OŠ Antuna i Stjepana Radića, Gunja, OŠ Julija Benešića, Ilok te OŠ Bartola Kašića, Vinkovci.

Ovim rezultatom naše djevojčice izborile su plasman na Državnu završnicu ŠSD u badmintonu koja će se održati u Zadru od 2. do 4. ožujka 2020.

Čestitke i sve pohvale našim djevojčicama na svemu prikazanom!

[OPŠIRNIJE]

Dječaci u badmintonu drugi u Vukovarsko – srijemskoj županiji!
Mirjana Levanic / datum: 30. 1. 2020. 20:52

U srijedu, 29.1.2020., u dvorani naše škole održano je županijsko natjecanje u badmintonu za dječake. Boje naše škole branili su: Luka-Karlo Kovalisko (8. a), Tin Petričević, Jakov Jozinović (8. b) i Jakov Rimac (6. c). Nakon razigravanja po grupama gdje smo završili na prvom mjestu  uslijedilo je polufinale gdje smo savladali OŠ Matija Antun Reljković iz Cerne. U finalu smo se susreli sa OŠ Siniše Glavaševića iz Vukovara i u napetoj završnici na kraju susreta gubimo za dlaku. Čestitke i sve pohvale našim dječacima na svemu prikazanom!

[OPŠIRNIJE]

Plivači i plivačice izvrsni na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava!
Mirjana Levanic / datum: 30. 1. 2020. 20:35

Plivači i plivačice naše škole nastupili su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava koje se održalo 28.1.2020. u Rijeci na bazenu Kantrida. U jakoj konkurenciji naši plivači zauzeli su visoko 8. mjesto. Treba naglasiti da na području sve do Zagreba niti jedna  osnovna škola nije bila bolja od naše! Djevojčice su, na žalost, zbog nekoliko bolesnih članica, nastupile u nepunom sastavu te zauzele 18. mjesto. Bez obzira na to i one također zaslužuju čestitke i pohvale!

Dječaci su nastupili u sastavu: Jurica Dragun, Marko Plavšić (7. a) Maro Štrk, Lovro Križanić, Filip Rukavina, Adam Winkler, Marin Perunski (8. b) , Jakov Maletić (8. a) i Gabrijel Petričević (5. a).

Djevojčice: Monika Grbavac (8. c), Lucija Pranjković (7. a), Marija Ćaleta (5. b), Hana Zdep (6. b), Laura Nikolić, Lara Smolčić (6. c) i Mia Hršak (5. a).

Sve pohvale i čestitke svim našim plivačima i plivačicama, a posebno voditeljicama ekipa Silviji Pišćak i Anamariji Krajinović.

Učitelj Tjelesne i zdravstvene kulture Ilija Šibenik

[OPŠIRNIJE]

Prvaci Vukovarsko – srijemske županije u gimnastici!
Mirjana Levanic / datum: 16. 1. 2020. 19:49

U srijedu, 15.1.2020., u dvorani naše škole održano je županijsko Natjecanje u gimnastici za dječake. Boje naše škole branili su: Karlo Radić, Luka Rajković, Filip Rozić (7. a), Roko Maslać (4. a) i Marin Pinter (3. b).

Učenici su ekipno osvojili 1. mjesto u županiji i plasirali se na državno prvenstvo Hrvatske. Drugoplasirana škola bila je OŠ Bartola Kašića, a trećeplasirana OŠ Ivana Gorana Kovačića.

Čestitke pobjednicima!

Voditelj: Danijela Merli Mitrović, učitelj Tzk

[OPŠIRNIJE]

Županijsko Natjecanje u šahu
Mirjana Levanic / datum: 23. 12. 2019. 16:03

U petak, 13.12.2019. godine, OŠ Josipa Kozarca Vinkovci nastupila je na županijskom natjecanju OŠ Vukovarsko - srijemske županije u šahu za djevočice i dječake koje se održalo u OŠ Mate Lovraka u Županji.

Za našu školu nastupili su:

Petra Kelemen (5.a), Dunja Kordić (5.a), Tena Čavka (5.a), Mia Hršak (5.a) te

Božidar Babić (5.a), Bruno Karloci (5.b), Lovro Banović (8.a), Fran Lovrić (8.a).

Na kraju natjecanja u kategoriji djevojčica zauzeli smo visoko 4. mjesto, a u kategoriji dječaka 12. mjesto u Vukovarsko – srijemskoj županiji.

Čestitke svima!

Voditelj ekipe: Domagoj Šesto

[OPŠIRNIJE]

Plivači i plivačice osvojili su sjajno prvo mjesto
Mirjana Levanic / datum: 20. 12. 2019. 22:04

Naša škola i dalje dominira na školskim sportskim natjecanjima. Potvrda toga prvo mjesto naših plivača i plivačica na Županijskom natjecanju OŠ Vukovarsko – srijemske županije koje se održalo u Vukovaru 19.12.2019. Ovo je peta godina uzastopce za dječake, a četvrta za djevojčice da osvajaju prvo mjesto u Županiji!

Našu školu predstavljali su:

Dječaci: Jurica Dragun, Marko Plavšić 7. a, Maro Štrk, Lovro Križanić, Filip Rukavina, Adam Winkler, Marin Perunski 8. b, Jakov Maletić 8. a i Gabrijel Petričević 5. c.

Djevojčice: Monika Grbavac 8. c, Lucija Pranjković 7. a, Martina Rajković 7. b, Marija Ćaleta 5. b, Hana Zdep 6. b, Lara Smolčić, Laura Nikolić 6. c i Dora Vrselja 5. b.

Ovim rezultatom i dječaci i djevojčice plasirali su se na državnu završnicu školskih sportskih društava.

Sve pohvale i čestitke svim našim plivačima i plivačicama!