Google prevoditelj

Športsko školski klub Mladost 3.
Nogometaši treći u regiji istok!
Mirjana Levanic / datum: 20. 5. 2017. 22:08

U srijedu, 17. svibnja 2017. godine, nastupili smo na državnoj poluzavršnici  u futsalu za 5. i 6. razrede, regija istok, u OŠ Petra Preradovića u Pitomači. Nastupilo je pet škola raspoređenih u dvije grupe. Prvu utakmicu odigrali smo protiv OŠ Antun Mihanović Nova Kapela Batrina s rezultatom 1:1. No, prema pravilima futsala tada se pristupa izvođenju šesteraca ukoliko se zatvori krug ekipa sa istim brojem bodova kako bi se postavio poredak. U lutriji šesteraca imali smo manje sreće te suparnička ekipa dobiva prednost rezultatom 7 prema 6. U drugoj utakmici svladali smo domaćina OŠ Petra Preradovića Pitomača rezultatom 4 prema 3. Na kraju grupne faze imali smo jednak broj bodova kao i OŠ Antun Mihanović Nova Kapela Batrina, ali zbog njihove prednosti iz šesteraca oni prolaze u finale dok smo mi dobili priliku osvojiti treće mjesto.

Utakmicu za treće mjesto odigrali smo protiv OŠ Dragutina Lermana Brestovac te relativno lako pobijedili 6 prema 2 i osvojili treće mjesto u regiji Istok!

Najbolji strijelac sa 5 zgoditka u našoj ekipi bio je Karlo Bučak.

Za OŠ Josipa Kozarca Vinkovci nastupili su: Luka Karlo Kovalisko, Stjepan Đordić, Karlo Bučak (5. a), David Bosak, Luka Marić (5. b), Marko Goman (6. a), Ivan Dragun, Borna Medo, Luka Šarić (6. b).

Čestitke svim učenicima!

Ilija Šibenik, učitelj Tjelesne i zdravstvene kulture

[OPŠIRNIJE]

Atletičari viceprvaci županije!
Mirjana Levanic / datum: 15. 5. 2017. 20:02

U petak, 12. svibnja 2017. godine, naša škola je nastupila na županijskom Natjecanju u atletici za 5. i 6. razrede koje se održalo na stadionu  HNK Cibalia. Za našu školu nastupili su: dječaci – Marko Goman, Stjepan Jurić, Adrian Rozić (6. a) Luka Dodig, Borna Medo, Luka Šarić, Ivan Dragun (6. b), i Ante Raguž, Marin Raguž (6. c);

djevojčice  – Magdalena Bliml, Ema Hervoević, Klara Ulman (6. a); Anamari Dodig, Ema Suhorski, Ella Perković, Lora Šupuković, Petra Grbavac i Lora Šupuković (6. b)

Učenici naše škole dali su sve od sebe i postigli zapažene rezultate, a posebno treba izdvojiti ove: dječaci – Marko Goman 1. mjesto na 100 m; Ante Raguž 1. mjesto u skoku u dalj, Luka Dodig 1. mjesto u bacanju medicinke; Marin Raguž 2. mjesto u skoku u vis, štafeta 4x100 m 2. mjesto, Adrian Rozić 3. mjesto u bacanju vorteksa.

djevojčice  – Ella Perković 1. mjesto u bacanju medicinke, Ema Suhorski 3. mjesto na 100 m, Klara Ulman 3. mjesto u bacanju vorteksa.

U ukupnom poretku naša škola u konkurenciji djevojčica zauzela je 4. mjesto, a u konkurenciji dječaka odlično 2. mjesto!

Ilija Šibenik, učitelj Tjelesne i zdravstvene kulture

[OPŠIRNIJE]

Mlade plivačke nade sjajne u Rijeci na državnom prvenstvu!
Mirjana Levanic / datum: 21. 3. 2017. 07:43

Na prekrasnom bazenu Kantrida u Rijeci 15.3.2017. održano je državno prvenstvo školskih sportskih društava u plivanju. Pomlađeni plivački sastav naše škole ostvario je sjajan uspjeh osvojivši 10. mjesto u ukupnom poretku i to u sastavu:

Nikola Ćaleta (7. c), Tomislav Celić (8. c), Matej Lončar (7. b), Jurica Dragun (4. a), Marko Plavšić (4. a)  Maro Štrk (5. b), Lovro Križanić (5. b), Dinko Nađ (6. a) i Adam Winkler (5. b).

Posebno treba istaknuti rezultat Nikole Ćalete koji je u disciplini 50 m leptir osvojio 5. mjesto. S obzirom na godine naših plivača ne trebamo se brinuti za rezultate idućih godina! Pohvale i čestitke svim plivačima!