Google prevoditelj

Športsko školski klub Mladost 3.
Natjecanje u malom nogometu
Mirjana Levanic / datum: 15. 12. 2017. 19:25

U petak, 15.12.2017. godine, OŠ Josipa Kozarca Vinkovci bila je domaćin natjecanja OŠ Vukovarsko - srijemske županije u malom nogometu, skupina VIII. Nastupilo je pet škola raspoređenih u dvije grupe. Prvu utakmicu pobijedili smo OŠ A.G.Matoš Vinkovci rezultatom  3 prema 1. Drugu utakmicu poraženi smo od OŠ V. Nazora Vinkovci 3 prema  1. Tim rezultatima prolazimo kao drugi u polufinale.

U polufinalu smo se susresli s OŠ B. Kašića Novo Selo te pobijedili rezultatom 4 prema 1, da bi nas u finalu opet čekala OŠ V. Nazora, no ovaj put mi slavimo rezultatom 2 prema 0 i prolazimo dalje na finalnu završnicu županije.

Za našu školu nastupili su: Josip Horvat, Lovro Lešić, Ivan Ferbežar, Fran Krušelj (8. a), Andrej Balić, Lovro Križanović, Ivan Nikolić, Michael Domagoj Suppiger (8. c), Lovro Danka, Marko Goman (7. a), Ivan Dragun (7. b).

Voditelj ekipe učitelj Tzk Ilija Šibenik

[OPŠIRNIJE]

Natjecanje u šahu
Mirjana Levanic / datum: 15. 12. 2017. 18:29

U srijedu, 6.12.2017. godine, OŠ Josipa Kozarca Vinkovci nastupila je na županijskom natjecanju OŠ Vukovarsko - srijemske županije u šahu za djevočice i dječake koje se održalo u OŠ Mate Lovraka u Županji.

Za OŠ Josipa Kozarca Vinkovci nastupili su: Lora Šupuković, Magdalena Škrut (7. b); Livija Čolaković (7. a) te Božidar Babić (3. c); Lovro Banović, Karlo Kalapati, Matej Pleština Galić (6. a);

Na kraju natjecanja u kategoriji djevojčica zauzeli smo 5. mjesto, a u kategoriji dječaka 7. mjesto u Vukovarsko – srijemskoj županiji.

Čestitke svima!

Voditelj ekipe: Ilija Šibenik, učitelj Tzk

[OPŠIRNIJE]

Stolni tenis
Mirjana Levanic / datum: 15. 12. 2017. 18:08

U petak, 24.11.2017. godine, OŠ Josipa Kozarca, Vinkovci nastupila je na natjecanju OŠ Vukovarsko - srijemske županije u stolnom tenisu, skupina II, koje se održalo u Domu kulture u Nuštru.

Za OŠ Josipa Kozarca, Vinkovci nastupili su: David Andabak (5. c), Luka Karlo Kovalisko (6. a) i Dinko Nađ (7. a).

Dječaci su pobjedama protiv OŠ Ivana Meštrovića Drenovci i OŠ Fra Bernardina Tome Leakovića Bošnjaci došli u polufinale. Tamo su rezultatom 3:2 poraženi od OŠ Nikole Tesle Mirkovci te tako na kraju zauzeli četvrto mjesto u skupini II. Čestitke svima!

Voditelj ekipe: Ilija Šibenik

[OPŠIRNIJE]

Dječaci (5. i 6. razred) viceprvaci županije u krosu!!!
Mirjana Levanic / datum: 15. 12. 2017. 17:16

U petak, 3.11.2017. godine, OŠ Josipa Kozarca Vinkovci nastupila je na županijskom natjecanju OŠ Vukovarsko - srijemske županije u krosu za 5. i 6. razrede koje se održalo u Vukovaru.

Za OŠ Josipa Kozarca, Vinkovci nastupili su:

dječaci – Karlo Bučak (6. a), David Bosak i Tin Petričević (6. b)

djevojčice  – Klaudija Cindrić (5. c), Doris Mudri, Martina Rajković  i Petra Kramarić (5. b)

Po hladnom i ne baš prikladnom vremenu za trčanje učenici naše škole dali su sve od sebe i ekipno osvojili drugo mjesto u županiji, dok su učenice osvojile deveto mjesto.

[OPŠIRNIJE]

Djevojčice (7. i 8. razred) viceprvakinje županije u krosu!!!
Mirjana Levanic / datum: 15. 12. 2017. 17:12

Za OŠ Josipa Kozarca, Vinkovci nastupili su: dječaci – Lovro Lešić, Ivan Ferbežar (8. a) i Ivan Dragun (7. b)

djevojčice  – Ema Dragun, Magdalena Bliml (7. a); Petra Grbavac, Lorra Šupuković (7. b)

Po hladnom i ne baš prikladnom vremenu za trčanje učenice naše škole dale su sve od sebe i ekipno osvojile drugo mjesto u županiji, dok su učenici osvojili deseto mjesto. Čestitke svima!