« Prosinac 2018 »

SVETI NIKOLA
Autor: Mirjana Levanic, 6. 12. 2017.

Na ovaj poseban dan za našu djecu, i malu i veliku, u našoj školi ugostili smo sv. Nikolu, jer upravo danas, 6. prosinca slavimo blagdan sv. Nikole. Na veliku radost i veselje svih prisutnih naša svečana dvorana, pretvorila se u TV studio „Treća sreća“, u kojem su nas razveselili svojom glumom, pjesmom i plesom učenici četvrtih razreda i učenici petog a odjela. Najradosniji trenutak ipak za sve bio je dolazak omiljenog sveca, koji je stigao u pratnji svog zločestog prijatelja Krampusa. Iako za njega nije bilo previše posla u našoj školi, ipak je neke uplašio, ali i nasmijao. Čak i ako je netko od naših učenika zaboravio noćas staviti očišćenu čizmicu u prozor, sveti Nikola ih je nagradio bombonima, za njihovu dobrotu i marljivost.  Pozvao je sve da se još više trudimo biti bolji, marljiviji i poslušniji, kako bi kad odrastemo postali sveti kao i on sam. Svim našim dragim svečarima i svečaricama: Nikola, Nikolina, Nika, Niko i Nina, želimo od srca sretan imendan. Ostale fotgrafije možete pronaći u foto-galeriji.

Katarina Bodalec, vjeroučiteljica